Doprava

 Ceny přepravy v ČR

 

 

Osobní odběr           0.- Kč

DPD                     100,- Kč

Česká pošta          110,- Kč

 

 

 

Ceny přepravy na Slovensko 250,- Kč

Cena přepravy v EU 650,- Kč

Cena přepravy mimo EU - 1200,- Kč

 

 

 

zpět do e-shopu

 

 

 

1. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ 

 

1.1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. 

1.2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. 

1.3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. 

1.4 v případě nevyzvednutí doručeného zboží které zákazník nezrušil platí paragraf § 1831 (1) Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel. Byla-li spotřebiteli již poskytnuta služba, není z toho podnikateli ničeho povinen s výjimkou ustanovení § 1834. (2) Podnikatel může po spotřebiteli požadovat pouze úhradu nákladů stanovených tímto zákonem dopravné, které účtovala přepravní společnost podnikateli. 

1.5. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. 

1.6. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

 

tel.: +420 483 300 036  e-mail: info@rautis.cz


0 kusů / 0